آشپزینوشیدنی سرد

نوشیدنی معجزه آسا

نوشیدنی معجزه آسا

نوشیدنی معجزه آسا ، دلیل این نامگذاری را در ادامه میبینید. البته بدون نیاز به توضیح کاملا واضح است که ترکیب هویج، سیب و چغندر ترکیبی پر از ویتامین است و مسلما کمترین فایده آن نابودی سلول های سرطانی خواهد بود. :))
با توجه به رنگ نوشیدنی شاید تصور شما این باشد که مزه چغندر کاملا بر نوشیدنی قالب شده باشد ولی اینطور نیست. مزه ای که شما در این نوشیدنی میچشید ابتدا چغندر و سپس طعم سیب به همراه هویج است. حتما یکبار این نوشیدنی را امتحان کنید خصوصا اگر طرفدار آب هویج هستید.
طرز تهیه نوشیدنی معجزه آسا بسیار راحت است و زمان کمی از شما میگیرد با ژینولند همراه باشید تا با این نوشیدنی معجزه آسا آشنا شوید.


مواد لازم برای نوشیدنی معجزه آسا (آب چغندر و سیب و هویج):

سیب 1 عدد
هویج : 6 عدد
چغندر : 1 عدد


طرز تهیه نوشیدنی معجزه آسا :

اول از همه سیب و هویج و چغندر را تمیز بشورید و اطمینان حاصل کنید که هیچ خاکی روی آن ها به خصوص چغندر نمانده باشد. پیشنهاد ما به شما این است که چغندر را نصف کنید و حتی در صورت لوزم با کارد آشپزخانه به آرامی بخش هایی که خاک دارند را بخراشید.
بعد از اینکه مواد تمیز شسته و خشک شدند. آنها را خرد کنید تا فرایند آبمیوه گیری سریع و راحت تر انجام شود. برای راحتی و طبق تجربه شخصی بهتر است به این شیوه عمل کنید: ابتدا چغندر را داخل آبمیوه گیری بیاندازید سپس یه تکه سیب اضافه کنید تا عمل آبمیوه گیری راحت تر انجام شود. سپس باقی مواد یعنی تکه های هویج و سیب را اضافه کنید.
آبمیوه شما آماده نوشیدن است می توانید بلافاصله نوش جان کنید و یا تا 3 روز در یخچال نگهداری کنید.


خواص نوشیدنی معجزه آسا :

  • باعث نابودی سلول های سرطانی می شود
  • باعث تقویت و پاکسازی کبد، پانکراس و کلیه می شود
  • درد عضلانی بعد از ورزش را کاهش می دهد
  • باعث تقویت ریه ها می شود
  • باعث تعدیل فشار خون و ممانعت از سکته قلبی می شود
  • بوی بد دهان را از بین می برد

با امتیازی که به نوشیدنی معجزه آسا میدید ما رو از کیفیت مطلب مطلع کنید

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

بستن